- Startsida
- LED Miniglob E27 25W 2-pack ICA
LED Miniglob E27 25W 2-pack ICA
Varumärke
Produktinformation
| Lampmodell | G45 |
| Antal i förpackning | 2 st |
| Teknik | LED |
| Lampsockel | E27 |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 2.1 W |
| Motsvarar glödlampa | 25 W |
| Ljusflöde | 250 lm |
| Färgtemperatur | 2700 K |
| Genomsnittlig livslängd | 15000 h |
| Färgåtergivning | ≥80 Ra |
| Energiförbrukning (1000h) | 3 kWh |
| Mått (Diameter x Höjd) | 45 x 79 mm |
| Strålningsvinkel | 360 gr |
| Energimärkning värde | E |