- Startsida
- Lysrör Dulux S G23 237mm Osram
Lysrör Dulux S G23 237mm Osram
Varumärke
Produktinformation
| Lampmodell | Rör |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Teknik | Lysrör |
| Lampsockel | G23 |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 11 W |
| Ljusflöde | 900 lm |
| Färgtemperatur | 2700 K |
| Genomsnittlig livslängd | 10000 h |
| Färgåtergivning | 80 Ra |
| Energiförbrukning (1000h) | 13 kWh |
| Mått (Diameter x Höjd) | 12 x 236,5 mm |
| Energimärkning värde | G |