- Startsida
- Smart LED Wiz Spot 50W Ambiance Dimbar Philips
Smart LED Wiz Spot 50W Ambiance Dimbar Philips
Varumärke
Produktinformation
Få indirekt, justerbart och smart varmvitt eller kallvitt ljus i dina infällda standardarmaturer eller spotlights med Philips smarta GU10 LED-ljuskälla. Denna ljuskälla är WiZ-ansluten. Använd den tillsammans med ditt befintliga Wi-Fi för att styra den med WiZ-appen eller din röst
| Lampmodell | Spot |
| Antal i förpackning | 1 st |
| Teknik | LED |
| Lampsockel | GU10 |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4.7 W |
| Motsvarar glödlampa | 50 W |
| Ljusflöde | 345 lm |
| Färgtemperatur | 2700 - 6500 K |
| Genomsnittlig livslängd | 15000 h |
| Färgåtergivning | 90 Ra |
| Mått (Diameter x Höjd) | 50 x 58 mm |
| Strålningsvinkel | 36 gr |
| Energimärkning värde | F |