- Startsida
- Hem & Inredning
- Belysning
- Ljuskällor
- LED-lampor E27
- LED Dekorationsbelysning ST64 E27 Dimbar Grå Star Trading
LED Dekorationsbelysning ST64 E27 Dimbar Grå Star Trading
Varumärke
Produktinformation
LED-lampa med rökfärgat glas som sprider varmt och mjukt sken. Lampan är dimmerkompatibel och har E27-sockel.
| Antal i förpackning | 1 st |
| Teknik | LED |
| Lampsockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 2 W |
| Ljusflöde | 45 lm |
| Färgtemperatur | 2100 K |
| Genomsnittlig livslängd | 15000 h |
| Färgåtergivning | 90 Ra |
| Mått (Diameter x Höjd) | 64 x 140 mm |
| Strålningsvinkel | 0 gr |