- Startsida
- Hem & Inredning
- Belysning
- Ljuskällor
- Övriga lampor
- LED Spot G4 18W 2-pack ICA
LED Spot G4 18W 2-pack ICA
Varumärke
Produktinformation
| Lampmodell | G4 |
| Antal i förpackning | 2 st |
| Teknik | LED |
| Lampsockel | G4 |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1.7 W |
| Motsvarar glödlampa | 18 W |
| Ljusflöde | 180 lm |
| Färgtemperatur | 2700 K |
| Genomsnittlig livslängd | 15000 h |
| Färgåtergivning | ≥80 Ra |
| Energiförbrukning (1000h) | 2 kWh |
| Mått (Diameter x Höjd) | 10 x 40 mm |
| Strålningsvinkel | 300 gr |
| Energimärkning värde | F |